Jan Paleček
hypoteční makléř
 
  • tel.: 777 032 486
  • e-mail: jan.palecek@gpf.cz

Výhody spolupráceŽádné trápení s hypotékou

Mám k dispozici kalkulátory všech bank. Velice rychle vše vyhodnotím a předložím Vám kalkulaci nejlepší hypotéky.Ušetříte mnohem více

Využiji svých kontaktů v bankách a zajistím ještě další slevy a výhody, které jsou na okénku banky řadovým klientům nedostupné.Zbavíte se administrativy

Pomohu s dokumenty z katastru, zkompletuji Vaši složku. Budu stát při Vás nejen při vyřizování hypotéky, ale i kdykoliv v budoucnu.

Moje články na blogu

Hypotéky jsou stále levné, ale není na co čekat

Hypotéky jsou stále levné, ale není na co čekat

V loňském roce spadly úrokové sazby hypoték na historické dno. I letos jsou úroky nízké a ceny nemovitostí také. Stále se tak vyplatí hypotéku nedokládat na později, kdy se očekává pozvolný růst sazeb. V případě, že vám končí fixace stávající hypotéky, nabízí se refinancování.

Číst dál...
Nízké úrokové sazby vám ušetří desetitisíce

Nízké úrokové sazby vám ušetří desetitisíce

Hypotéky jsou stále velmi levné. Pro jejich sjednání je nyní nejlepší doba. Každá desetina procenta úrokové sazby představuje v horizontu jednoho fixačního období rozdíl tisíců korun na zaplacených splátkách.

Číst dál...
Vyřízení hypotéky snadno a rychle

Vyřízení hypotéky snadno a rychle

Nízký úrok ještě neznamená nízkou splátku, banka nemusí uznat všechny vaše příjmy a naopak vám může přišít více výdajů. Vyřizování hypotéky se také může velmi protáhnout nebo vám banka žádost rovnou zamítne. Jak předejít všem potencionálním problémům?

Číst dál...

PROČ HYPOTÉKA PRÁVĚ SE MNOU

Předložím vám nabídky bank, mezi kterými si vyberete tu, která vám bude ušita na míru. Žádné skryté poplatky. Mnohdy dokážu zajistit bezplatný odhad nemovitosti. Se mnou zaručeně ušetříte.

Vím i to, co vy vědět nemůžete

Mám k dispozici kalkulačky i metodiky všech bank. Rychle vyhodnotím, kde bude ideální vaši hypotéku řešit.

Bojuji za vás

Zahájím vyjednávání s několika bankami najednou. Pro mě banky nejsou nepřítel, ale partner, se kterým vám vyjednám skvělé podmínky.

Zúročíme dobré vztahy

Velký počet úvěrů, které ročně zprostředkuji, mi dávají obrovskou výhodu při vyjednávání s bankami. Vy byste s bankou řešili jen jeden úvěr, já jich řeším desítky.

Podělím se o znalosti a zkušenosti

Stále se vzdělávám. Vím o všech aktuálních i neveřejných kampaních bank. Jako přímý klient banky se k těmto výhodám nedostanete.

Co o mně říkají klienti

Reference od klientů

Děkuji VÁM VŠEM za spolupráci. Věřím, že z nového bydlení máte radost. Děkuji, že pro Vás mohu zajišťovat financování nemovitosti. Vynasnažím se, abych Vaši důvěru nezklamal. Níže zveřejňuji několik milých slov, které mi posíláte.

ZÍSKAT NABÍDKU ÚSPORNÉ HYPOTÉKY

Bezplatně Vám připravím nabídku hypotéky s aktuálně nejlepšími podmínkami na trhu a nejnižší úrokovou sazbou.

captcha